Straż Graniczna Karpacki Oddział Straży Granicznej
Koncerty noworoczne Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Koncerty noworoczne Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej

Michał Tokarczyk
08.01.2018

W miniony weekend Orkiestra Reprezentacyjna Straży Granicznej wykonała 2 koncerty na Sądecczyźnie. Podobny repertuar w wykonaniu funkcjonariuszy będzie można usłyszeć 14 stycznia w Nowym Sączu.

W sobotę w Łącku, a w niedzielę w Muszynie koncertowali muzycy z Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej. Noworoczne koncerty to już ponad ćwierćwieczna tradycja, na którą mundurowi muzycy przygotowują specjalny repertuar.

Wszystkich chętnych zapraszamy 14 stycznia do Miejskiego Centrum Kultury Sokół w Nowym Sączu, gdzie między godziną 18:00 a 20:00 odbędzie się  „Koncert Noworoczny dla Sądeczan”.

W programie koncertu znajdują się m.in.: uwertury, arie operowe i operetkowe, piosenki z musicali oraz utwory muzyki rozrywkowej.

Orkiestra Reprezentacyjna Straży Granicznej z Nowego Sącza wystąpi pod batutą ppłk. SG dr. hab. Stanisława Strączka oraz mjr. SG Leszka Mieczkowskiego. Solistom z ORSG będą towarzyszyć wybitni polscy i zagraniczni wykonawcy m.in. Hanna Okońska, Tadeusz Szlenkier, Damian Aleksander oraz Ireneusz Wyrwa.

 

Zapraszamy do wysłuchania zamieszczonego na Youtube sobotniego koncertu noworocznego z Łącka (akcja od 20 minuty).

 

  • Koncerty noworoczne Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej - źródło: starosadeckie.info
    Koncerty noworoczne Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej - źródło: starosadeckie.info
do góry