Straż Graniczna Karpacki Oddział Straży Granicznej
Karpacki Oddział SG zaangażowany w organizację XVIII Balu Karnawałowego dla dzieci i młodzieży z Sądecczyzny - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Karpacki Oddział SG zaangażowany w organizację XVIII Balu Karnawałowego dla dzieci i młodzieży z Sądecczyzny

Justyna Drożdż
13.02.2018

Funkcjonariusze Karpackiego Oddziału Straży Granicznej zadbali o dobrą zabawę dzieci podczas XVIII Balu Karnawałowego pt. „Radość Wasza – Radość Nasza”, który odbył się we wtorek 13 lutego br. w Hali Widowiskowo-Sportowej, przy ul. Nadbrzeżnej w Nowym Sączu.

O oprawę muzyczną Balu Karnawałowego, jak co roku, zadbał zespół estradowy Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej wraz z solistami - Natalią Zabrzeską i Wacławem Wacławiakiem. Natomiast funkcjonariusze z Wydziału Odwodowego (Reprezentacyjnego) Karpackiego Oddziału SG zorganizowali pokaz sprzętu służbowego. Stoisko Ka OSG cieszyło się wielkim zainteresowaniem ze strony uczestników imprezy. Ponadto patronat honorowy nad przedsięwzięciem sprawował m.in. ppłk SG Stanisław Laciuga.

Sądecki Bal Karnawałowy jest cyklicznie organizowanym przez Stowarzyszenie „Beskidzkie Więzi” przedsięwzięciem dla dzieci mieszkających na terenie Sądecczyzny oraz wypoczywających podczas ferii zimowych w naszym regionie. W każdym roku, w organizowanej zabawie bierze udział ok. 1000 dzieci.

 

 

 

 

do góry