Straż Graniczna Karpacki Oddział Straży Granicznej
im.1 Pułku Strzelców Podhalańskich

Zdobył Mistrzostwo Wielkopolski dla Karpackiego Oddziału Straży Granicznej - Aktualności

Aktualności

Zdobył Mistrzostwo Wielkopolski dla Karpackiego Oddziału Straży Granicznej

Tomasz Jarosz
28.08.2024

Funkcjonariusz Placówki Straży Granicznej w Krakowie-Balicach – plut. SG Sylwester Malec wziął udział w 10. Biegu Służb Mundurowych o Mistrzostwo Wielkopolski w Rzgowie (powiat koniński).

W biegu na 10 km na trasie asfaltowej wzięło udział 160 uczestników (funkcjonariusze: Policji, Straży Pożarnej, Straży Granicznej, Służby Więziennej, żołnierze: Wojska Polskiego, państw należących do NATO, druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej i biegacze subregionu konińskiego).

Plut. SG Sylwester Malec w kategorii: funkcjonariusz Straży Granicznej, zdobył I miejsce
i otrzymał Puchar Komendanta Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej dla MISTRZA WIELKOPOLSKI. W klasyfikacji ogólnej zajął 6 miejsce z czasem 37,41.