Straż Graniczna Karpacki Oddział Straży Granicznej
Drugi etap postępowania kwalifikacyjnego w KaOSG - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Drugi etap postępowania kwalifikacyjnego w KaOSG

Justyna Drożdż
27.05.2022

25 maja w Karpackim Oddziale Straży Granicznej po raz kolejny przeprowadzony został II etap postępowania kwalifikacyjnego dla kandydatów ubiegających się o przyjęcie do służby w Straży Granicznej.

Na początek aplikujący do służby musieli stawić czoło testowi z wiedzy ogólnej i z języka obcego. Następnie odbył się wymagający sprawdzian sprawności fizycznej, a na zakończenie rozmowa kwalifikacyjna.

Drugi etap postępowania kwalifikacyjnego przebiegał pod czujnym okiem komisji egzaminacyjnej, w której składzie, poza funkcjonariuszami Karpackiego Oddziału Straży Granicznej, znalazł się także przedstawiciel Biura Spraw Wewnętrznych Straży Granicznej.

Wszystkich, którzy pomyślnie zdali egzaminy, już niewiele dzieli od pozostania funkcjonariuszami formacji. Kandydatów do służby w Straży Granicznej czekają teraz kolejne etapy - badanie psychofizjologiczne oraz komisja lekarska.

Przypominamy, że wszelkie informacje dotyczące rekrutacji można znaleźć na stronie internetowej Karpackiego Oddziału Straży Granicznej w zakładce: Nabór do służby przygotowawczej w KaOSG.

  • Drugi etap postępowania kwalifikacyjnego w KaOSG
    Drugi etap postępowania kwalifikacyjnego w KaOSG

do góry